Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
120 postów 9 komentarzy

Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale

ONR Podhale - Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale powstało w październiku 2004 r. Od 2005 roku, jako Stowarzyszenie regionalne, zachowując swoją prawną podmiotowość i niezależne władze jest partnerską organizacją ogólnopolskiego ONR.

Dla Ruchu Palikota na Podhalu - NIE !!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trzecie nieudane podejście Palikota do Podhala... "Czy Janusz Palikot boi się spotkania z kilkoma Podhalańskimi Narodowcami?"

W dniu dzisiejszym tj. 20 lipca 2013 w Nowym Targu miał pojawić się Pierwszy Wibrator RP Janusz "Paligłup" Palikot aby przedstawić na Podhalu swoje chore pomysły.


To już trzeci zapowiadany termin. Dwa pierwsze zostały przełożone, jednak tym razem miał być; 
http://www.wyborysamorzadowe2014.org.pl/wydarzenie/janusz-palikot-w-nowym-targu .
Nie pojawił się ani o zapowiedzianej porze, ani spóźniony. Cisza jak makiem zasiał. Na miejscu spotkania za to pojawili się Narodowcy z ONR
 Podhale wraz z sympatykami z przygotowanymi na tą okazję banerami, plakatami i ulotkami czekając na guru lewaków. Po godzinie oczekiwania ONR Podhale postanowiło mimo wszystko poinformować społeczność Nowego Targu o niedoszłym przyjeździe dewianta. Rozłożono baner i rozdawano w/w plakaty i ulotki.
Trzecie nieudane podejście Palikota do Podhala. W związku z tym powstaje pytanie: "Czy Janusz Palikot boi się spotkania z kilkoma Podhalańskimi Narodowcami?". A może nie chce po prostu przyjechać do bastionu zdrowego rozsądku???

/ONR Podhale/

Galeria zdjęć:
www.facebook.com/media/set/


/ONR Podhale/

źródło: onrpodhale.pl/
www.facebook.com/onrPodhale

KOMENTARZE

  • Słyszałem
    że szambiarz z Biłgoraja odpuścił sobie Podhale z powodu braku kandydata mającego realne szanse na wygraną. PO również nie wystawia swojego tylko będzie popierać kandydata PSL.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY